Niezwykły Świat

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#11 01-08-15 14:48:12

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: nikogo to nie obchodzi, ale i tak napiszę :p

Pff, mi to lepiej opowiedziałaś :v I pominęłaś fakt, że zanim odkryłaś że to spewpa, to rysowałaś stjupy xD Masz gdzieś te szkice? Weź wrzuć, plz xDxD
Masz ochote... A masz ochote rysowac nath.anusa? (Sorry, musialam xDxD)
I na marnowaniu czasu w internetach :v
ETo ja sobie popytam! :v
1. Kiedy uzupelnisz challenge :v
2. Ej spotkajmy sie xDxD Tak, to pytanie xD


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

#12 14-11-15 22:17:32

 Stjupa

Rogaty potworek

Punktów :   

Re: nikogo to nie obchodzi, ale i tak napiszę :p

Lol, nie odpisałam a już dawno powinnam xD
1. uzupełniony, ale przegrany :v
2. ok, kiedy chcesz? xD

Tak wgl, to tu weszłam, bo chciałam trochę moje zainteresowania zaktualizować. Chodzi o to, że ostatnio wkręciłam się w seriale,jak na razie The Walking Dead, Hannibal, zaczęłam Grę o tron i Skazanego na śmierć, ale te 2 ostatnie, to tylko po jednym/dwóch odc oglądnęłam.
Zaczęłam tak na poważnie oglądać yt, a to lista moich ulubionych youtuberów: Naruciak, Karolek, Weza, Krex, Stuu, Marco Kubiś, Olsikowa, Lisie Piekło, Rozwojowiec i Cryaotic.
Zaczęłam też więcej słuchać indie muzyki (Kodaline, Birdy, Cristina Perri i inne tego typu zespoły/wykonawcy) i to chyba tyle jeśli o nowości chodzi xd


facebook.com/stjupa/
stjupa.tumblr.com/
ask.fm/Stjupa

Offline

#13 15-11-15 12:31:05

 Stjupa

Rogaty potworek

Punktów :   

Re: nikogo to nie obchodzi, ale i tak napiszę :p

W TWD jestem na 13 odc 3 sezonu i jak na razie mega mi się podoba :D
Daryl jak dla mnie jest najlepszą postacią, szkoda że w komiksie go nie ma, bo bym ogarnęła. Rick też jest całkiem ok, ale jego żona mnie wkurzała ;-;
Grę o tron chyba zacznę oglądać tak na poważnie, gdy już skończę Hannibala i nadrobię trochę TWD.
Noo.. strata fajnej osoby w serialu jest straszna i później jest takie ;_; przecież miał(a) żyć! :c
i taka szkoda jest... Ale co zrobić skoro jakaś postać jest po prostu świetna, a lubienie jej samo przychodzi xd


facebook.com/stjupa/
stjupa.tumblr.com/
ask.fm/Stjupa

Offline

#14 15-11-15 17:04:33

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: nikogo to nie obchodzi, ale i tak napiszę :p

Tak patrzę na to co piszesz. Yt, jakieś polskie co nie znam, bla bla bla... CRYAOTIC?! TY OGLĄDASZ CRY'A?! OD KIEDY??? o.o Czy oglądasz coś co się nazywa Cry, ale to tania polska podróba i Cry'iem nie jest?
Lola, pamiętaj, jak dobijesz do końca trzeciego sezonu TWD to mi wszystko opowiadasz, żebym sobie mogła sceny z RLT pooglądać kumając o co chodzi :v XD
I na reszcie się nie znam, więc moja wypowiedź umiera w tym miejscu


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

#15 18-11-15 23:15:52

 Stjupa

Rogaty potworek

Punktów :   

Re: nikogo to nie obchodzi, ale i tak napiszę :p

Przepraszam, Storm ;-;
myślałam, że ty już jesteś daleko przede mną, gdzieś na 5 sezonie co najmniej...
No, to ten Cry xd
a oglądam go od czasu kiedy naszło mnie na zagranie w grę (Forest of drizzling rain), ale nie mogłam, bo za każdym razem mnie z niej wywalało zanim jeszcze się włączyła i u niego akurat była, grę TWD też u niego oglądałam, spodobał mi się jego głos i... tak wyszło :v

A żeby tak pusto nie było, to taka ciekawostka o mnie: gdy byłam mała, to lubiłam się wspinać na różne rzeczy i zawsze mówiłam 'kakuju na paryrepet', bo samej na parapety było mi się trudno dostać xD


facebook.com/stjupa/
stjupa.tumblr.com/
ask.fm/Stjupa

Offline

#16 21-12-15 20:55:32

 Stjupa

Rogaty potworek

Punktów :   

Re: nikogo to nie obchodzi, ale i tak napiszę :p

Ja dalej jestem na tym samym odc x'D
Może się za to wezmę niedługo... Teraz trochę za dużo rzeczy na głowie...
Gra ma zupełnie inną fabułę, chociaż ostatnio kiedy rozmawiałam z kuzynką na temat TWD, to powiedziała mi, że grę stworzono na podstawie serialu, którym nie jest TWD, ale jest od tych samych ludzi... Jednak to niepotwierdzone info, więc pewności nie mam :v
Szczerze mówiąc, TWD jako gra jest naprawdę dobre, przynajmniej dla mnie. Ogólnie przekonują mnie gry posiadające duże ilości efektu motyla :p


facebook.com/stjupa/
stjupa.tumblr.com/
ask.fm/Stjupa

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vagmazowsze.pun.pl www.gryizabawy.pun.pl www.tebzorysii.pun.pl www.makietyibitewniaki.pun.pl www.narutofani.pun.pl