Niezwykły Świat


#41 02-01-16 20:46:28

 Stjupa

Rogaty potworek

Punktów :   

Re: moja nietwórcza twórczość xd

Oj tam, nie jesteś beznadziejna w interpretacjach, każdy po prostu inaczej postrzega rzeczywistość i stąd różne interpretacje ;)
Dodam teraz jeden z wierszy, który napisałam jakoś pół miesiąca temu. Myślałam żeby go nigdzie nie wrzucać, ale jednak... oto jest

Ostatnia Wola

Zniknąłeś,
Już Cię nie ma.
Zostaną wymazane wszystkie myśli
I wspomnienia.
Zapominam Twojego głosu,
Niedługo zapomnę też twarzy...
Czemu dałeś nam tyle smutku?
Co jeszcze się wydarzy?
Byłeś moim dobrym kolegą,
Kiedyś przyjacielem.
Czy Twoją ostatnią wolą
Było nasze cierpienie?
Nie dowiem się,
Zabroniłeś szukać.
Może to przeze mnie
Nie chciałeś tu zostać...


facebook.com/stjupa/
stjupa.tumblr.com/
ask.fm/Stjupa

Offline

#42 03-01-16 22:20:29

 Stjupa

Rogaty potworek

Punktów :   

Re: moja nietwórcza twórczość xd

Wiersz opowiada o nastolatce, która kiedyś miała przyjaciela. Ich stosunki się pogorszyły, ale mimo to dalej ze sobą byli. On zginął - popełnił samobójstwo, a w liście napisał żeby nikt nie szukał powodu, dla którego to zrobił... Skoro nic nie powiedział - dziewczyna obwinia siebie z różnych powodów, odwołuje się też do cierpienia jakie spotkało ją i resztę osób, które tego chłopaka znały. To wszystko...
Twoja interpretacja daje trochę do myślenia i podoba mi się :3
Jakby się tak zastanowić nad sytuacją, którą opisujesz, to myślę, że można się dowiedzieć jak to jest tylko kiedy coś takiego się przeżyje... Wydaje mi się, że to jest jedna z tych rzeczy, które bardzo trudno sobie wyobrazić, a nawet jeśli się uda, to nie będzie się nawet w połowie równać w tym co jest w rzeczywistości...

Pewnie dlatego nie kojarzy ci się z rapem, bo pisałam w inny sposób i nie chodzi mi o słowa, a o atmosferę i uczucia towarzyszące mi gdy ten wiersz pisałam :p
Niestety nie mam więcej, chyba długotrwały art-block mnie złapał xd
ale jak coś wymyślę i będzie się nadawało, to wrzucę ;3


facebook.com/stjupa/
stjupa.tumblr.com/
ask.fm/Stjupa

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-uszatek.pun.pl www.dzieciaczkowo.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.tempusnostrumest.pun.pl www.stargatecorporation.pun.pl