Niezwykły Świat


#1 26-08-14 18:06:56

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Wyzwanie - Opowiadanie

Uwaga ! Realizacja wymaga waszej współpracy i chęci do działania. Tak tylko ostrzegam ;)



Tak więc... Chcę założyć wątek z wyzwaniami w dziedzinie (lol) pisania. Jak będą działały wyzwania już mówię i objaśniam (Jak CichyWuj XD). Tak więc mniej więcej raz na tydzień będzie dodawany temat , gatunek , KP , czy coś i pod to trzeba będzie napisać opowiadanie/fragment. (W przypadku KP to będzie postać , która musi się pojawić , gatunek to w czym ma być utrzymana historyjka , a temat.. no temat to temat , chyba wiecie o co mi chodzi ? :D ). No i można się zgłaszać do realizacji wyzwania. Ma się czas do końca tygodnia , bo potem pojawi się już następny temat.  Żeby było ciekawiej możemy robić to na punkty , ale to jeszcze kwestia do dogadania.

Okey. Wiem , że piszę chaotycznie , więc podsumowując - Raz w tygodniu pojawia się informacja (temat, gatunek , postać ...) , którą mamy wykorzystać w opowiadaniu/fragmencie. Mamy czas do końca tygodnia. Grają tylko ci którzy chcą. No ale jak już się zgłosisz , to nie ma odwrotu ! (1 zgłoszenie tygodniowo. Czyli jak zapiszesz się na pierwsze wyzwanie to nie znaczy , że musisz uczestniczyć w każdym następnym ;) )

Apropo tematów - to nie jest tak , że ja będę wybierać każdy z nich ! Ponieważ jestem monotematyczna i pewnie w kółko byłoby fantasy XD Więc jeżeli pomysł przypadnie wam do gustu , to będziemy na zmianę wymyślać tematy. A ponieważ wiem jak bardzo lubicie wyzwania , to będzie można dać wszelkiego rodzaju bezsensowne tematy (typu napisz romans o rybie albo horror o piance do golenia XD). No i osoba która daje temat na dany tydzień będzie miała dwa przywileje - po pierwsze nie musi sama podejmować się wyzwania (chyba , że chce). Po drugie to właśnie ona będzie dawać punkty. O ile będziemy na nie grać.

Punkty... Czyli dokładniej co ? Otóż cyferki ! Wszyscy lubimy rywalizację ( no dobra , ja nie , bo zazwyczaj przegrywam. Ale czy jest coś bardziej motywującego do pisania lepszych historii niż fakt , że można dodatkowo coś zdobyć ? XD). Tak więc z punktami wyglądało by to tak :
Pod koniec tygodnia opowiadania są czytane i oceniane przez dawcę tematu. No i jedno z nich dostanie punkt. Proste ? Proste. Sumę punktów będzie się pisać pod każdym kolejnym wyzwaniem. Albo w sygnaturce , jak będziecie chcieć XD Chyba , że je sobie podarujemy.

No tak więc tego.. rozpisałam się. Jeżeli coś jest niejasne to pytać. I ogólnie chce usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Tak więc piszcie :D


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

#2 26-08-14 18:19:56

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: Wyzwanie - Opowiadanie

Dla mnie ten pomysł jest bardzo ciekawy i można się fajnie bawić. Jeśli mnie znasz, to od razu wiesz, że z tym pomysłem jestem na TAK i że będę się zapisywać na większość tematów. No... co mogę napisać. Bardzo dobry pomysł. Życzę ci abyś miała taką wenę coraz częściej ;)


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

#3 26-08-14 18:33:06

 NinjaSandwich123

Przerażony piesek

Punktów :   

Re: Wyzwanie - Opowiadanie

moim zdaniem masz wspaniałego pomysła :D w roku szkolnym będzie ciężej robić ale wchodzę w to ! :3

Offline

#4 26-08-14 18:43:46

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: Wyzwanie - Opowiadanie

Okey. Aha , apropos tematów. To w jakiej kolejności to robimy ? No i jeszcze taki mały plusik - można dawać dowolne ograniczenia , typu ilość stron , liczba postaci , zwierząt , dialogów , opisów... A właśnie , mogą być ograniczenia , że trzeba opis napisać albo rozmowę (czyli 90% dialogi). Wiecie , Wyzwanie to wyzwanie :P No i to będzie taki faaajnyyy trening :33


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

#5 26-08-14 19:01:56

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: Wyzwanie - Opowiadanie

Okey , kolejność dodawania tematów to - Ja , Poginka , Kanapka
A tak w sumie ... ZAPISUJCIE SIĘ XD


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hamar.pun.pl www.strzelnica-chelm.pun.pl www.aston50.pun.pl www.pedagogika-ewip.pun.pl www.snipereliteasg.pun.pl