Niezwykły Świat


#111 24-05-15 13:18:33

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Radioactive

Zerknąłem na śpiącego wciąż Darena. Jak chce , to umie być słodki... Jak śpi , albo jest nieprzytomni , ale to zawsze coś...
- Może pasowałoby go obudzić ? - zapytałem.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#112 24-05-15 13:27:47

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Ahri

Obudziłam się z transu i spojrzałam jeszcze pół przytomnie na Radioactive. Dopiero po chwili dotarły do mnie jego słiww.
- Emm... Chyba tak - podeszłam do Darena i dość mocno potrząsnęłam łapą jego łeb. Powoli otworzył oczy i spojrzał na nas sennie.
- Wstawaj śpioszku. Jest już późno - uśmiechnęłam się do niego.
- C-co?
- Czas iść na polowanie i nabrać trochę wody. Kto woli iść na polowanie, a kto po wodę?
W moich oczach zabłysła iskietka podekscytowania.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#113 24-05-15 13:55:24

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Radioactive

- zdecydowanie polowanie. - uśmiecham ą mieć setki martwych ryb na obiad , bo to może załatwić mój kontakt z wodą w parę sekund... - ewentualnie mogę poznajdywać roślinki. Znam się na tym trochę. - dodaję , czekając na ich reakcję.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#114 24-05-15 14:07:24

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Daren

- Ja również wolałbym się zając polowaniem. Woda nie należy do moich ulubionych żywiołów - uśmiecham się do nich. Spojrzałem na Ahri, zachęcając ją, aby wyraziła swoje zdanie.

Ahri

Uśmiechnęłam się.
- Dla mnie nie ma większej różnicy, więc pójdę po wodę - odwróciłam się i pobiegłam w stronę, gdzie znajdowała się rzeczka, zostawiając chłopaków samych. Znowu miałam wrażenie że coś mnie obserwuje. Tym razem musiałabym poradzić sobie sama. Odetchnęłam i biegłam dalej. Po paru minutach byłam nad wodą, a przeczucie zamieniło się w silny niepokój.
- Okej Ahri. Nabiera tylko do czegoś wody i już sobie pójdziesz - rozejrzałam się w poszukiwaniu czegoś, co mogłoby służyć za miskę. Mój wzrok zatrzymał się na starym drzewie. Raczej sue nie obrazi jak zerwe trochę kory.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#115 24-05-15 14:14:49

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Radioactive

- No to c'mon ! - uśmiechnąłem się do niego i ochoczo ruszyłem w stronę przeciwną do Ahri. Daren jednak nadal stał w miejscu , z wzrokiem utkwionym w miejsce , gdzie poszła wilczyca.
- Jeżeli tam jest rzeczka , to powinny też być zwierzęta. - powiedział , a ja stanąłem w miejscu.
- Masz rację. - zawróciłem i ruszyłem obok Darena. Nie poszliśmy idealnie za Ahri , tylko odeszliśmy kawałek dalej , szukając czegoś w rodzaju jeziorka , gdzie będzie więcej zwierzyny.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#116 24-05-15 18:50:02

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Daren

Szliśmy truchtem, aby zbytnio się nie zmęczyć. Musieliśmy przecież jeszcze gonić zwierzynę, chyba że zdołamy zaatakować z zaskoczenia i ofiara nie zdąrzy zareagować.
- Jaki jest plan działania?

Ahira

Podbiegłam do drzewa i wydrapałam spory kawałek kory. Był w kształcie półkola. Złapałam róg zębami i zanużyłam "miskę" w wodzie. Wyciągnęłam ją i położyłam sobie na placach. Aby mi nie spadło, podtrzymałam skrzydłami. Szybkim, lecz ostrożnym krokiem ruszyłam z powrotem do jaskini. Nagle usłyszałam szelest w krzakach. Spojrzałam w tamtą stronę. Zobaczyłam zielone, wytrzeszczone oczka. Zbliżyłam się do stworzenia. Patrzyło na mnie trochę przerażone, a trochę zaciekawione. Łapą rozsunęłam krzaki. Za nimi było stworzenie podobne do lemura, ale było czarne z srebrnymi paskami. Kiedy dotknęła go nosem, zamruczało. Uśmiechnęłam się pod nosem i delikatnie podniosłam je za kark. Nie mogłam zostawić to słodkie stworzonko na pastwę losu. Ruszyłam dalej.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#117 31-05-15 14:24:12

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Radioactive

- Mnie się nie pytaj, na taktykach to ja się znam jak żółw na budowie odrzutowca... - uśmiecham się lekko. - Ale na stówę trzeba znaleźć wysokie krzaki niedaleko wody, ukryć się i czekać aż coś przyjdzie. To co , ja na prawo ty na lewo i carpe diem siedzimy w buszach ?-


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#118 31-05-15 21:16:22

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Daren

Uśmiechnąłem się i przytaknąłem. Przeszliśmy jeszcze kawałek, aż doszliśmy do większego jeziorka. Wskoczyliśmy w krzaki i zaczęliśmy czekać. Nie minęła zbyt długa chwila, kiedy nad brzegiem pojawiło się dziwne zwierzę. Trochę jak sarna i kot w jednej postaci. Napotkałem wzrok Radioactive. Przytaknąłem i skoczyłem pierwszy. Złapałem stworzenie za gardło i zacząłem szarpać. Poraziłem też je prądem, powodując paraliż mięśni. Zwierzę upadło, a ja puściłem. Radioactive znalazł się obok mnie i dotknął stworzenie, powodując zatrzymanie serca. Zagwizdałem.
- Ty to masz klasę - zaśmiałem się. - Chodźmy. Trzeba wracać.
Złapaliśmy ofiarę i pociągnęliśmy je w stronę jaskini.

Ahira

Po dość długiej chwili stałam już w jaskini. Chłopaków jednak jeszcze nie było. Położyłam stworzonko pod ścianą, a obok niego miskę. Niewiele wody wylałam. Spojrzałam na lemuro podobne coś.
- No to co mały? Jak masz na imię?
Stworzonko milczało. Patrzyło tylko na mnie, co jakiś czas mrugając. Położyłam się obok niego, a on wtulił się w mój bok. Uśmiechnęłam się.
- Nazwę cię Drym. Będzie do ciebie pasowało jak ulał.
Przykryłam je skrzydłem. Po chwili usłyszałam ciche chrapanie.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#119 11-06-15 20:25:42

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Radioactive

- Szybko poszło. - uśmiechnąłem się lekko , puszczając skórę i idąc spokojnie za Darenem. I tak sam ją ciągnął, więc co mu będę zawadzał ?

*genialny i rozwinięty post, jak zwykle... xD*


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#120 15-06-15 13:55:26

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: Fearless Pack

Ahira

Kiedy tak słyszałam chrapanie stworzonka, sama poczułam się senna. Położyłam łeb na łapach i zamknęłam oczy. Po krótkiej chwili zasnęłam.

Daren

Uśmiechnąłem się pod nosem. Szliśmy chwilę w ciszy. W końcu doszliśmy do jaskini. Ahira już wróciła i leżała pod ścianą. Chyba spała. Weszliśmy do środka i wypuściłem zdobycz.
- Obudzić ją? - spytałem i spojrzałem na Radioactive.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.220v.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl www.kibicesokolwola.pun.pl www.csmaps.pun.pl www.budownictwo89.pun.pl