Niezwykły Świat

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#11 09-03-14 00:36:03

Infernal

Gość

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Dexter

Dziewczyna z różowymi włosami przedstawiła się i podziękowała. Wow , chyba pierwszy raz w życiu ktoś mi podziękował. Chociaż jak by nie patrzeć chyba pierwszy raz w życiu pomogłem komuś , zamiast uprzykrzyć mu życie.
-Dexter.- zorientowałem się , że pytała o imię. - I nie musisz dziękować , to nic takiego.- uśmiechnąłem się. Dzisiaj zrobiłem to już dwa razy . Dzieje się coś nie dobrego... Ale czemu miałbym się nie uśmiechać ? Teraz jest jeden z tych niewielu momentów , kiedy wszystko w moim życiu jest dobrze.Nikt tutaj nie wie , kim jestem. I tak ma zostać.

Will/Drake Harper


Znowu nie nadążam z obserwacją zjawisk zachodzących wokół mnie. Ledwo rozsiadłem się w przedziale , a tu już wpada jakiś chłopak z zielonymi włosami i daje różowowłosej jej zeszyt. A zielony i różowy to czasem nie kontrast ? Aaa , nie ważne . Wyłączyłem muzykę i przyjrzałem się gościowi - średniego wzrostu , wysportowany. Nic ciekawego. Chyba.
-Jestem Anni, Anni Quinn. A ty masz na imię?- przedstawiła się "różowa" , dziękując jeszcze chłopakowi za oddanie zeszytu.
-Dexter.-
-Ja jestem Drake.- wtrąciłem się,
-A wy ? - zapytałem , patrząc na siedzące obok dziewczyny - z kapturem , ptakiem i zeszytem wyglądającym jak pamiętnik.

 

#12 09-03-14 09:43:21

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Camila Collins

Ani się nie obejrzałam , gdy siedziałam w pociągu , a obok mnie ci wszyscy ludzie. Na szczęście nie można ich było nazwać tłumem - było ich niemal dokładnie tyle co wolnych miejsc.
-Camila Collins. - powiedziałam cicho. Podniosłam wzrok znad zeszytu i złapałam spojrzenie chłopaka. Szybko spuściłam oczy i wróciłam do pisania. Uśmiechnęłam się lekko.

Rose Valentine

Zgodnie z moimi przewidywaniami , sekundę po tym jak pociąg ruszył , Frost wleciał do przedziału. Usiadł mi na ramieniu. Jednak niepokojący był fakt , że nie miał zeszytu tej dziewczyny. No cóż , nie moja sprawa. Potem pojawił się chłopak w kapturze , spod którego widać było .. zielone włosy ? Nie , bardziej "morskie" . A zresztą, kogo to obchodzi ? Chłopak zajął miejsce w kącie. Zaczęli się przedstawiać. Tak więc Dexter siedział w kącie przedziału , po lewej stronie od drzwi. Obok niego siedzieli Anni , Drake , Camila , dalej dziewczyna z kapturem , która jeszcze się nie przedstawiła , a w kącie po prawej stronie ja. Razem tworzyliśmy półkole. Wyjęłam herbatnika i podałam Frostowi. Nie miałam zamiaru na razie się przedstawiać. Moje imię stanowczo nie jest im potrzebne do szczęścia.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#13 09-03-14 10:39:09

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Kiedy ja siedziałam w milczeniu wszyscy się przedstawili nie licząc dziewczyny z ptakiem na ramieniu. Pomyślałam że to byłoby nie uprzejme nie przedstawić się. Po dłuższym zastanowieniu przedstawiłam się.
- Jestem Elza Rose.- Odpowiedziałam cicho zasłaniając włosy.- Jakie macie talenty? Ja umiem jeździć konno.- Zapytałam spoglądając na resztę. Po czym zastanowiłam się nad swoim pytaniem czy było odpowiednie.


Anni Quinn

Dziewczyna z czerwonym kapturem przedstawiła się jako Elza i zapytała o talent. Popatrzyłam na innych czy ktoś nie zacznie ale nic milczeli.

- Mój talent to granie na harfie.- Zarumieniłam się. Inni popatrzyli po sobie. A ja patrzyłam na zeszyt i po jakimś  czasie zaczęłam w nim pisać. W myślach tworzył mi się nowy utwór. Po jakimś czasie zaczęłam go cicho nucić.

Ostatnio edytowany przez Poginka (09-03-14 10:39:38)


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#14 09-03-14 10:48:01

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Camila Collins

Usłyszałam pytanie i zastanowiłam się. Czy ja mam jakiś talent ? Według matki , która zmusiła mnie do pokazania jej rysunków tak . Ale ja ... nie czuję się utalentowana. I nigdy się taka nie czułam.
-Ja...-zaczęłam cicho , przygotowana na to , ze zaraz mi ktoś przerwie. Nic takiego jednak się nie stało. Spojrzenia wszystkich zwróciły się na mnie. Zarumieniłam się , ale dokończyłam. -... mam chyba talent plastyczny.-

Rose Valentine

Teraz pytają o talenty. Świetnie. Czy ci ludzie nie potrafią w spokoju się czymś zająć ? Czymś , co nie będzie wymagało odemnie teoretycznie udzielania się ? Jak na razie tylko się przysłuchuję i bardzo mi z tym dobrze. Jednak wiem , że przez niektórych tutaj może to być odebrane jako ... coś niegrzecznego. Trudno , ich problem. A jednak...
- Ja jestem Rose Valentine. Przyjęto mnie ze względu na talent aktorski.- powiedziałam jak zwykle chłodnym tonem. No cóż , chcieli coś wiedzieć to proszę , ale niech nie liczą na więcej.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#15 09-03-14 11:02:49

Infernal

Gość

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Will/Drake Harper

I tego pytania właśnie się bałem. Talent ? Jaki ja mam talent ?! Nie mam. I właśnie w tym problem.

-Ja mam talent ... do pakowania się w kłopoty. - mruknąłem do siebie , chociaż doskonale wiedziałem , że wszyscy to usłyszeli. Uśmiechnąłem się. - I umiem jeszcze denerwować ludzi. - dodałem , wciąż się uśmiechając.

Dexter


Zastanowiłem się , próbując przypomnieć sobie treść listu. Bo chyba nie wzięli mnie do elitarnej szkoły ze względu na to , ze jestem dość dobrym złodziejem , prawda ? Nie , na papierze coś było...
-Ja zostałem wysłany do tej szkoły chyba dlatego , że gram na gitarze. Ale wątpię , żeby to był jakiś mój talent ... - powiedziałem po chwili namysłu.
-A co do pakowania się w kłopoty i denerwowania ludzi , to chyba dołączę. - dodałem z uśmiechem , słysząc co powiedział Drake.

 

#16 09-03-14 11:29:59

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Dziewczyna z ptakiem przedstawiła się jako Rose Valentine z talentem aktorskim. Ona była trochę nieuprzejma. Smutno popatrzyłam jakby na siebie. Dopiero teraz zauważyłam że to było złe pytanie.

- Pewnie ona nie ma żadnych przyjaciół. Tak... jak ja.- Rozmyślałam smutno.- Wybaczcie mi za to pytanie nie musicie odpowiadać dalej.- Odparłam do znajomych.- Wiedziałam że tutaj nie pasuje i nigdy nie będę pasować.- Pomyślałam ze smutkiem.


Anni Quinn

Było mi smutno kiedy Elza to powiedziała i trochę ze złością popatrzyłam na Rose. Lecz ona na mnie nie patrzyła.
- Wszystko dobrze Elzo, nic nie szkodzi. To zrozumiałe że jesteś ciekawa.- Pocieszałam ją ale ona nawet się na mnie nie patrzyła. Rozumiałam ją ja też byłam ciekawa. Ale wyglądało na to że jestem młodsza więc nikt nie zwracał na mnie uwagi. Byłam do tego przyzwyczajona. Tak mam na co dzień w domu. Ale kogo to obchodzi?


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#17 09-03-14 11:47:56

Infernal

Gość

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Will/Drake Harper

No i zrobiło się nieprzyjemnie. Dziewczyny są dziwne.
- Wszystko jest okey , każdy jest ciekawy. W końcu zmiana szkoły i tak dalej. - uśmiechnąłem się do Elzy. Jestem kiepski w pocieszaniu ludzi , wiem. -A prędzej czy później i tak ktoś by zadał to pytanie. Znając życie ja. -dodałem po chwili. - A tak w sumie , skoro już się pytamy ...- zastanowiłem się chwilę. - Skąd jesteście ?-
Patrzyłem na dziewczynę z kapturem. Wyglądała na albinoskę. Z tąd to pytanie. - W sensie jak nie chcecie to nie mówcie. - dodałem od razu , żeby nie było , że kogoś urażę czy coś.

Ostatnio edytowany przez Infernal (09-03-14 11:48:37)

 

#18 09-03-14 12:16:57

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Rose Valentine

Zauważyłam rzucone ze złością spojrzenie Anni , chociaż je zignorowałam. Nie moja wina ,że ta cała "Elza" okazała się być przesadnie wrażliwa. Nie odpowiedziałam również na pytanie chłopaka. Co ich ma nagle zainteresować moje pochodzenie ? Wyjęłam telefon i włączyłam pierwszą lepszą grę. Lepsze to niż branie udział w jakiejś bezsensownej paplaninie.

Camila Collins


Skończyłam pisać. Odłożyłam pamiętnik do torby i spojrzałam po innych. Coś mnie ominęło ? Najwyraźniej. Usiadłam wygodniej i czekałam , aż ktoś da mi małą podpowiedź o czym rozmawiają.

~Nie wiem co więcej mogłabym napisać


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#19 09-03-14 15:41:53

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Przyglądnęłam się chłopakowi i zastanowiłam się nad odpowiedzią.

- Jestem z Zakopanego.- Nie wiem czemu ale byłam skłonna opowiedzieć im moją historię i czemu mam białe włosy. Ale sobie darowałam.- Czemu muszę być taka wrażliwa?!- Zezłościłam się w myślach.- Mogę wam opowiedzieć moją historię jeśli chcecie, oraz czemu mam białe włosy. Chcielibyście?


Anni Quinn

Elza zaproponowała aby opowiedziała swoją historię. Popatrzyłam na innych. Po krótkim zastanowieniu.

- No jasne czemu nie.- Popatrzyłam się na innych czekając na ich odpowiedź.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#20 09-03-14 15:52:25

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Camila Collins

-Jasne , jeżeli chcesz. -
uśmiechnęłam się do dziewczyny. Uwielbiam słuchać opowieści innych.

Rose Valentine

Wstałam i bez słowa wyszłam z przedziału. Nie miałam zamiaru przysłuchiwać się jakiejś nudnej opowieści. Postanowiłam odrobinę pozwiedzać. Ruszyłam w kierunku przodu pociągu. Mijałam kolejne przedziały , puste. Po przejściu przez dwa wagony dotarłam do miejsca , które wyglądało jak restauracja.

-Ile my będziemy jechać do tej szkoły ?- zapytałam sama siebie cicho.
-Około dwóch dni.-
W sekundzie się obróciłam. Za mną stał wysoki chłopak o brązowych włosach i bystrym spojrzeniu.
-Jestem Nick , a ty ?-
-Rose Valentine. - powiedziałam. -Skąd wiesz ? Byłeś tam już ? -
-Tak , jestem na drugim roku. Jesteś nową uczennicą ? Jaki talent ? -
-Aktorstwo. A ty ? -
-Też. - uśmiechnął się. Odwzajemniłam uśmiech. Chwilę staliśmy naprzeciwko siebie , po czym dodał. - Może chciałabyś usiąść z nami w przedziale ?
-Nami ?-
-Tak , kilkoro moich przyjaciół , sami fajni ludzie. Chodź , będzie fajnie. -

Chwilę się zastanowiłam. Jednak nic nie stało na przeszkodzie , zgodziłam się i razem z chłopakiem weszłam do przedziału obok.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.allpc.pun.pl www.kolekcjonerzy.pun.pl www.nld.pun.pl www.zbr.pun.pl www.wszadministracja.pun.pl