Niezwykły Świat

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#21 09-03-14 16:29:52

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

- No to dobra. Zaczynam. Kiedy się urodziłam miałam czarne włosy, lecz niestety przy urodzeniu miałam zamknięte oczy. Tak jakby spałam. Moi rodzice chodzili do różnych lekarzy lecz nikt nie umiał mi pomóc. Pewnego dnia nie wiadomo skąd przyjechał specjalnie dla mnie pewien doktor z zagranicy. Podał mi specjalny lek w płynie. Wstrzyknęli mi to do krwi i dopiero po godzinie zaczęły mi siwieć włosy. Kiedy moje włosy całkowicie pokryła biel otworzyłam oczy i zaczęłam płakać jak dziecko po porodzie.  Kiedy miałam 4 lata rodzice zdecydowali że nie chcą się mną opiekować bo jestem... DZIWADŁEM!- Wtedy jedna mała kropla spłynęła mi po policzku ale kontynuowałam opowieść.- Oddano mnie do domu dziecka i po kilku dniach weszła pewna miła rodzina. Uznali że jestem urocza i wzięli mnie do domu. Kiedy skończyłam 10 lat opowiedzieli mi skąd jestem tak na prawdę i kim jestem ale nie dowiedziałam się skont to wiedzą. Od wtedy zaczęłam ukrywać włosy bo byłam bardzo rozpoznawalna bo każdy słyszał moją historię a ja tego nie chciałam. Więc byłam zmuszona wyprowadzić się do Zakopanego. Do dziś dziś dzień tam mieszkam i mi tam jest dobrze. To koniec mojej historii.- Zakończyłam wycierając łzę.


Anni Quinn

Kiedy zakończyła patrzyłam się na nią zdziwiona. Współczułam jej okropnej przeszłości.

- Dlaczego twoje włosy stały się białe. To była jakiś skutek uboczny jego lekarstwa?- Zapytałam zainteresowana.
- Nie wiem nie mam bladego pojęcia.- Odpowiedziała ze smutkiem. Nastała grobowa cisza i nikt nie wiedział jak ją zakończyć.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#22 09-03-14 16:54:00

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych


Camila Collins


Nie wiedziałam co mogłam powiedzieć.

-To ... to niezwykłe. - szepnęłam cicho. Myślałam nad tym , co usłyszałam i wykryłam jeden drobny szczegół.
-A oczy ? - zapytałam. Popatrzyli na mnie nic nie rozumiejąc. - Chodzi mi o to że ... - zacięłam się na chwilę i zarumieniłam. - Z początku wydawałaś mi się albinoską , oni mają od urodzenia białe włosy i czerwone oczy. A jednak ty miałaś czarne włosy ... A oczy w takim kolorze są dość rzadko spotykane więc ... Nosisz soczewki , czy masz zwyczajnie czerwone oczy ? - zapytałam.

Rose Valentine


Usiadłam u przedziale obok Nicka i jego znajomych.
-Kto to ?- zapytała jedna z dziewczyn , czerwonowłosa z czarnymi oczami.
-Jestem Rose Valentine. - powiedziałam.
-Będzie chodzić do Akademii na pierwszym roku. - dodał Nick.
-Miło cię poznać Rose , jestem Nina. - powiedziała dziewczyna i uśmiechnęła się. - Tu siedzą kolejno Darcy... - dziewczyna z brązowymi włosami i w okularach -... Marek... - czarnowłosy chłopak w stylu bad boy - ...Izabel... - blondynka z różową kokardą na włosach - i Daniel. - chłopak w okularach i z czapką na brązowych włosach , gapiący się w laptop.
-Aha , dobrze wiedzieć. - uśmiechnęłam się do nich. Wydali się znacznie przyjaźniej nastawieni niż ci , z którymi miałam chodzić do klasy ...


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#23 09-03-14 17:08:46

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Pytanie Camili mnie trochę zdziwiło bo tego trochę nie pamiętałam.

- Chyba... miałam kiedyś brązowe oczy i pewnego dnia obudziłam się z czerwonymi. Chyba nie pamiętam już dokładnie to było tyle lat temu.- Odpowiedziałam na trochę dziwne pytanie.- Ciekawe za ile będziemy w Akademii. Jak sądzicie będzie tam fajnie? Bo ja mam trochę złe przeczucia. Nie wiem czemu.- Odparłam z zaniepokojeniem z głosie.


Anni Quinn

- Ja mam nadzieję że tam będzie fajnie. Chociaż też mam trochę złe przeczucia. Pytałam się mamy czy sądzi że powinnam tam jechać ale ona tylko głupio się na mnie popatrzyła. Ale gdybyśmy nie pojechali nie spotkalibyśmy się. Chociaż niektórych nawet nie mam ochoty więcej widzieć.- Elza przytaknęła. Popatrzyliśmy po sobie.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#24 09-03-14 17:21:57

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Camila Collins

- Ja tam raczej nie pasuję. - powiedziałam cicho. - Kogo nie chcesz widzieć ? - zapytałam , chociaż domyślałam się odpowiedzi. - Rose ? Czy jej ptaka ? - dodałam z lekkim uśmiechem.

Rose Valentine

-Jaki masz talent Rose ? - zapytała Nina.
-Aktorski. -
-To tak jak Nick i Darcy ! -
powiedziała dziewczyna z uśmiechem. - Ja zostałam przyjęta do szkoły jako osoba od grania na keyboardzie , ale wyszło przy okazji , że całkiem nie źle śpiewam. Izabel zajmuje sie projektowaniem ciuchów , miała już nawet pierwszy pokaz , pod koniec zeszłego roku. Marek gra na gitarze i skrzypcach , a Daniel jest pisarzem oraz informatykiem. - mówiąc o ostatnim pochyliła się lekko w moją stronę i dodała ciszej - Świr. -
-Słyszałem ! - powiedział chłopak , nawet nie podnosząc wzroku znad ekranu. Roześmiali się , a ja razem z nimi. Tu było na prawdę przyjemnie.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#25 09-03-14 17:34:33

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Roześmialiśmy się wszyscy. Tutaj czułam się bardzo dobrze, w sumie lepiej niż w domu. W pewnym momencie zdjęłam kaptur z głowy. Inni popatrzyli się na mnie ze zdziwieniem.

- Co? Coś nie tak?- Zapytałam ze zdziwieniem.- A to. Cóż czuję się przy was tak dobrze że nie czuję urazy do moich włosów.- Zaśmiałam się cicho.- Jak sądzicie czemu Rose jest taka... taka... niemiła?- Inni się zastanawiali nad odpowiedzią.


Anni Quinn

Zastanawiałam się nad odpowiedzią.

- Może dlatego że też miała bardzo złą przeszłość i... tak się nauczyła? A tak w ogóle, gdzie ona jest? Nie widziałam odkąd odeszła od nas kiedy Elza zaczęła opowiadać.- Zastanowiłam się. Wydawało mi się że inni tak samo.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#26 09-03-14 17:44:28

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Camila Collins

-Masz wspaniałe włosy , nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę - moje są brązowo-szare i nijakie. - powiedziałam do Elzy. - Czemu jest nie miła ? Nie wiem. Pewnie masz rację Anni , ale raczej się nie dowiemy. Może po prostu jest typem samotnika ? - rozejrzałam się. - Faktycznie jej nie ma. I nie mam pojęcia. Ale patrząc na to , że o niej rozmawiamy , to chyba lepiej , że gdzieś poszła , prawda ? - uśmiechnęłam się. W ich towarzystwie czułam się jak przy przyjaciółkach ... których nigdy nie miałam. Jednak teraz nie był czas na smutne rozmyślania. Spojrzałam po nich. Były uśmiechnięte , zupełnie jak ja.
-Ej , popatrzcie na chłopaków ! - powiedziałam po chwili. Dopiero teraz zorientowałam się , że ... - Oni śpią ? - zapytałam. I chyba miałam rację. Podczas gdy my nieświadomie usiadłyśmy po prawej stonie , chłopcy bez słowa siedzieli po lewej. A ponieważ mieli zamknięte oczy sądziłam , że spali. Drake miał założone słuchawki , a Dexter kaptur .


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#27 09-03-14 17:54:45

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Roześmiałyśmy się. Prawie popłakałam się ze śmiechu! Nigdy tak nie miałam i podobało mi się to uczucie.

- Czyli ich nudzi to co my gadamy? O może lepiej plotkujemy?!- Zaśmiałam się. Lecz po chwili pochmurniałam ponieważ przyszedł sms od... mojego dawnego chłopaka?- O nie, tylko nie to!- Zawołałam i w oczach zakręciła mi się łzy. Wstałam i wybiegłam z przedziału.


Anni Quinn

Byłam zaskoczona co zrobiła Elza.

- Chodź musimy ją złapać i zapytać się o co chodzi!- Zawołałam do Camili. Wstałyśmy i pobiegłyśmy za Elzą.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#28 09-03-14 18:15:00

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Camila Collins

Wyszłyśmy na korytarz , ale Elzy nigdzie nie było.
-Ja idę w prawo , ty w lewo. Sprawdzaj przedziały. - poleciłam i pobiegłam do następnego wagonu. Nigdzie nie mogłam znaleźć dziewczyny.

Rose Valentine

Rozmowa z Nickiem i przyjaciółmi sprawiła , ze straciłam rachubę czasu. Niemal cały czas się śmialiśmy. Jego , a teraz i moi znajomi są wspaniali ! Dostałam od Daniela plan budynku szkoły oraz akademiku .
-Masz ładny głos , pewnie świetnie śpiewasz. - powiedziała Nina. Kiedy zaprzeczyłam zdziwiła się i kazała zapisać się na lekcje muzyki razem z nią. Była pewna , że odkryje we mnie również talent piosenkarski.
-Która godzina ? - zapytała nagle Izabel. Wyjęłam telefon i sprawdziłam.
-19:50, czemu pytasz ? -
-O 20 jest cisza nocna w pociągu , każdy musi wracać do siebie.-
powiedziała. Ninie , Darcy i Nickowi zrzedły miny.
-Szkoda , tak fajnie było. - powiedziała smutnym tonem brązowowłosa. - Wpadniesz rano ? O szóstej jest śniadanie. -
-Jasne. - uśmiechnęłam się. Wstałam i pożegnałam się z kolegami. Otworzyłam drzwi przedziału i wyszłam. Nie zdążyłam nawet odejść dwóch kroków , kiedy z całą siłą ktoś na mnie wpadł. Poleciałam na ziemię , zdezorientowana. Szybko jednak wstałam i już miałam zacząć wrzeszczeć , kiedy zorientowałam się , że to Elza. A nie chce przez następne kilka godzin wysłuchiwać płaczu jakiejś przewrażliwionej albinoski . Złapałam ją za ramię i pomogłam wstać. Ze zdziwieniem zauważyłam , że ma łzy w oczach. W rękach trzymała telefon. Chciała mi się wyrwać , ale chwyciłam dość mocno - nie była w stanie uwolnić ręki , ale nie bolało ją to. Prawdopodobnie.
-Nie wiem o co ci chodzi , ale wracamy do przedziału , zanim ktoś się wydrze , że zakłócamy ciszę nocną. - ruszyłam w kierunku naszego wagonu. Elza stawiała opór , więc pociągnęłam ją mocniej. Przestała i szła za mną , z wzrokiem wbitym w ziemię. Po chwili przed nami stanęła Anni . Zanim zdążyła się odezwać , z nie zauważonych wcześniej mikrofonów dobiegł komunikat o ciszy nocnej. Wróciłyśmy do przedziału , a po chwili dołączyła do nas Camila.
-O co chodzi ? - zapytałam , normalnym , nie chłodnym tonem.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#29 09-03-14 18:26:53

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Wróciłam do przedziału i usiadłam. Rose zapytała mnie o co chodzi i co mnie bardzo zdziwiło nie chłodnym tonem.

- Ja... przepraszam że wybiegłam z przedziału bez wyjaśnienia ale... .- Pokazałam im telefon gdzie było napisane: " Witam droga Elzo tak dawno się nie widzieliśmy, ale doszły mnie słuchy że jedziesz do Akademii dla Wybitnie Uzdolnionych. Ja też tam jadę i będziemy wspaniale się bawili Mhahahaha!" Kiedy wszyscy przeczytali schowałam telefon do torebki.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#30 09-03-14 18:32:40

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Rose Valentine

-Okeyyy...- powiedziałam przeciągając to słowo. - I znowu wracamy do "o co chodzi". - rozejrzałam się , trafiając na krytyczny wzrok Camili i Anni . -No co ? Przepraszam bardzo , nie ma mnie przez godzinę lub kilka więc nie jestem w temacie. - dodałam , na swoje usprawiedliwienie. Chociaż kto kazał mi się usprawiedliwiać ? Nikt. Ja sama. Nie ważne. - Kto to w ogóle napisał ? - zapytałam.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzinaiforum.pun.pl www.nld.pun.pl www.zbr.pun.pl www.kolekcjonerzy.pun.pl www.allpc.pun.pl