Niezwykły Świat


#41 12-03-14 21:18:56

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Rozmawialiśmy. Dopiero teraz zauważyłam Camile.

- Witaj Camila wybacz że ciebie nie zauważyłam.- Ona lekko się do mnie uśmiechnęła. Akurat przyjechał... robot? I podał nam meni. Po złożeniu zamówień odjechał do innego stolika. Zaczęliśmy się śmiać. Chyba każdy to zauważył że to jest robot. Pierwszy raz chciało mi się płakać ze śmiechu! To było bardzo miłe uczucie, którego nigdy nie zapomnę.
- Muszę zapytać się Dexter'a czy chce być moim " chłopakiem". Ale od czego zacząć?- Myślałam z niepokojem. Zwróciłam się o pomoc do Anni.
- Wszystko załatwię.- Mrugnęła do mnie porozumiewawczo. Coś tam szeptała do Dexter'a a kiedy skończyła chłopak otwarł szeroko oczy.- Teraz możesz go pytać.- Wznów Anni do mnie mrugnęła. Przełknęłam ślinę.
- Dexter, chciałbyś być moim tymczasowym chłopakiem?- Wyszeptałam do niego. On lekko pokiwał głową.- Dzięki jesteś świetny!- Wyszeptałam i cmoknęłam go w policzek tak aby nikt tego nie zauważył.


Anni Quinn

Byłam z siebie dumna że pomogłam Elzie. Wynikłam z pokiwania głowy Dexter'a że oni są teraz parą! Jakie to ekscytujące!

- Też chciałabym mieć tego jedynego.- Rozmyślałam ze smutkiem. Ale chciałam aby moje nowe przyjaciółki były szczęśliwe ( tak samo jak przyjaciele). Oni wydawali się być szczęśliwi, a kiedy oni są szczęśliwi, to ja też. Odetchnęłam głęboko. Chciałabym żeby ta chwila trwała wiecznie!


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#42 12-03-14 21:27:33

Infernal

Gość

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Dexter

Na chwilę jakby czas przyśpieszył. W ciągu paru sekund dowiedziałem się , co działo się wieczorem oraz ... zyskałem "dziewczynę" ? Naprawdę powinienem zacząć słuchać.
-A co mam robić jako twój "chłopak" ? - zapytałem Elzę.

Will/Drake Harper


-Woow , nieźle ! - uśmiechnąłem się. Oto właśnie jak powstają pary w dwudziestym pierwszym wieku. Chyba. Ja tam nigdy nie miałem żadnej dziewczyny i na razie mi się nie śpieszy , żeby jakąś zyskać. Usłyszałem pytanie Dextera i znowu się uśmiechnąłem.
-Zastanów się dziewczyno , jak nie wie , to znaczy , ze możesz od niego żądać co tylko zechcesz. Nie zmarnuj okazji !- powiedziałem ze śmiechem. Ciekawe , jak to dalej będzie.

 

#43 12-03-14 21:39:33

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Przewróciłam oczami. Zaśmiałam się cicho.

- Po prostu przy Amacie zachowujmy się jak... ee... " kochająca" się para.- Zaśmiałam się ponownie tylko trochę głośniej. W tym samym momencie robot przyniósł nam dania które zamówiliśmy.
- Na razie nie musisz się obawiać Amata nie ma go w pociągu. Sprawdziłam w nocy, kiedy wszyscy spali.- Uśmiechnęłam się do Dexter'a.


Anni Quinn

Ach po prostu chciało się patrzeć na tych dwojga! Najpierw nieśmiały pocałunek w policzek, a na czym się to całe flirtowanie skończy? Ślubem? Dziećmi? Czym, ja się pytam! Zaśmiałam się w duchu.

- Już całkiem rozleciałam kiedy Dexter zapytał się co ma robić jako jej chłopak!- To było takie zabawne ale śmiałam się tak żeby nikt nie usłyszał.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#44 12-03-14 21:48:10

Infernal

Gość

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Dexter

- A jak zachowuje się kochająca para ? - pytałem dalej. Może dla nich to było śmieszne , dla mnie nawet też. Tylko , ze w razie czego pasowałoby jak najrealniej przedstawić zaistniałą sytuację , prawda ? Żeby ten idiota się od niej odczepił. Ewentualnie pokombinuję po swojemu , ale ani Elza , ani nikt inny nie powinien o tym wiedzieć. Puki co wziąłem swoją jajecznicę i zająłem się jedzeniem , czekając na odpowiedź.

Will/Drake Harper

Wybuchnąłem śmiechem i przez kilka minut byłem niezdatny do robienia czegokolwiek oprócz śmiania się.
-Serio gościu ? SERIO ?! Zastanów się , co taka zacna dziewoja może chcieć ? - pokazałem na Elzę. - Dziewczyny potrzebują miłości , czekolady , wspólnie spędzania chwil , czekolady , prezentów , czekolady , romantycznych kolacji przy jarzeniówkach , czekolady ... - wyliczałem jeszcze przez chwilę , po czym nagle zaciąłem się. Przypomniało mi się coś. Na moją twarz wstąpił wyraz przerażenia i zniżyłem głos do niemal szeptu. - I pamiętaj . Dziewczyny . Potrzebują. CIUCHY . -

 

#45 12-03-14 22:04:30

 Willczyca68

Czarnoksiężnik z Krainy Koszmaru

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Camila Collins

Zauważyła mnie. Po takim czasie ? Lekko się uśmiechnęłam. Sztucznie. Czułam się niewidzialna. Czemu oni potrafili się śmiać , a ja nie ? Czy to aż takie trudne ?
Parę sekund później Dexter został chłopakiem Elzy. Szybko zjadłam to co miałam na talerzu , wstałam i bez słowa odeszłam. Nawet mnie nie zauważyli. Tylko Drake i Dexter odprowadzili mnie wzrokiem. Żadnego pożegnania , nic. Wróciłam do przedziału , zabrałam zeszyt i piórnik. Potem przeszłam się kawałek dalej i zamknęłam w innym przedziale , tam , gdzie będę mogła pobyć sama. Wyciągnęłam rysunek , który powstał na jadalni i przytuliłam go. Teraz był dla mnie więcej ważny niż wcześniej. Niż cokolwiek kiedykolwiek.


Rose Valentine


-Gdzie go zrobili ? Wygląda zupełnie jak człowiek ! Gdyby nie ta gładkość w poruszaniu nigdy bym się nie zorientowała. - zapytałam.
-To jedna z zabawek wydziału mechaniki , dla ludzi z talentem do budowania maszyn i takie tam. - wyjaniła pokrótce Darcy.
-Naprawdę ? W akademii jest taki dział ? -
-Tak. Wiesz , przyjmują tam wszyyyystkie talenty , więc się kilka działów porobiło. Między innymi właśnie ten. -
-Aha. Dobrze wiedzieć. A jak wyglądają lekcje w akademii ?-
-Wstajemy o wschodzie słońca , o równej godzinie zaczynamy lekcje. Na początku są ćwiczenia poranne , potem parę innych zajęć i na koniec każdy ma najmniej godzinne zajęcia dotyczące konkretnie jego talentu. My , aktorzy -
pokazała na mnie , siebie i Nicka - mamy przygotowania do sztuk , naukę aktorstwa , tworzywa teatralne i inne takie. Pomagamy osobą od mody w tworzeniu kostiumów , wspierając ich o dane sztuki , tak jak i z muzyką. - Tym razem kiwnęła na Marka , Ninę i Izabel.
-A jest ciężko ?-
- Jak złapiesz rytm szkoły to nie. Inaczej możesz mieć drobne problemy , ale jak coś , to podejdź do nas. Zresztą skoro jesteś zapowiadającą się nieźle aktorką , to będziesz miała z nami kontakt.


http://24.media.tumblr.com/0232abe377ce40acda04905969a7cf65/tumblr_mn80xeWQna1r2uvl2o2_500.gif

Offline

 

#46 13-03-14 20:08:44

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Wznów przewróciłam oczami bo usłyszałam co powiedział szeptem Drake.

- Wcale nie potrzebuję ciuchów ani żadnych z tych rzeczy które wymieniłeś Drake.- Odparłam wesoło.- Po prostu jak by ci to powiedzieć... musimy się do siebie przytulać, od czasu do czasu jakiś MAŁY ( bo nie chcę dużego) prezent oraz musimy do siebie jakoś tak... słodko do siebie mówić np. kotku itp. Nic więcej. - Zaśmiałam się cicho, bo Dexter mnie trochę bawił. Ale czemu Dexter, tego nie wiedział. Po prostu go lubiłam.
- Jak sądzicie Rose będzie nam pomagała w tej sprawie? Wydaje mi się że ona jest jakaś taka...zmienna.- Odparłam ze smutkiem.


Anni Quinn

- Szczerze mówiąc nie wiem, a tak w ogóle gdzie jest Camila?- Rozejrzeliśmy się wszyscy.
- Chyba poszła do przedziału.- Elza odparła ze smutkiem.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#47 14-03-14 20:43:19

Infernal

Gość

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Dexter

-Patrząc na nią nie wiem. Niby jest taka "obca" , a jednak wczoraj , z tego co słyszałem , pomogła wam. Kto ją wie. - powiedziałem znad talerza.

Will/Drake Harper

-Nom.- zgodziłem się z "zielonym". Szybko zjadłem swojego tosta , po czym dotarł do mnie tekst o Camili. - Pójdę sprawdzić. Żeby nie było , że my tu gadamy , a ona płacze. - powiedziałem , po czym wstałem i odszedłem w kierunku przedziału. Tam jednak Camili nie było. Sprawdziłem kilka przedziałów , znalazłem ją dopiero w jednym z ostatnich. Drzwi były zamknięte. Zapukałem.
-Wszystko dobrze ?-zapytałem.

 

#48 14-03-14 20:54:01

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

- Cóż nie musisz mnie znosić przez całe życie, tylko przez ten rok szkolny.- Zaśmiałam się lekko. Kiedy Drake odszedł pomyślałam że nie było  wpożątku  że ona mi pomagała a ja jej nie.
- Wiecie co ja chyba też sprawdzę co jest grane.- Wstałam i poszłam w stronę naszego przedziału.


Anni Quinn

- Cóż zostałam sama z Dexter'em.- Pomyślałam.- Więc... lubisz Elzę? Nie żeby coś, tylko chcę wiedzieć bo wiesz nie od dawna się znamy ale czuję że jesteście moimi przyjaciółmi, czy nie?[/color[color=#800080]]- Zapytałam Dexter'a siedzącego naprzeciw mnie.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

#49 14-03-14 21:06:24

Infernal

Gość

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

~Będę trochę kierował Camilą , nie obraźcie się :)

Dexter

-Tak.- powiedziałem. Ale w myślach nie byłem pewien. Lubić lubię , ale nie ufam. Nikomu. Taki już jestem. - A ty ? Razem z nią i Camilą wydajecie się być już najlepszymi przyjaciółkami , a nie znacie się zbyt długo. - powiedziałem , kończąc jedzenie.

Will/Drake Harper

Usłyszałem kroki za sobą. Elza. Idzie tu. No świetnie. Na migi pokazałem jej , że wszystko gra i że chcę sam pogadać z Camilą. Odeszła , a ja zostałem sam przed zamkniętymi drzwiami. Po chwili jednak usłyszałem zgrzyt i dziewczyna lekko uchyliła drzwi. Nie czekając dłużej wślizgnąłem się do środka.

 

#50 14-03-14 21:18:24

 Poginka

Zombie z Straszliwej Polany

Punktów :   

Re: ~Akademia dla Wybitnie Uzdolnionych

Elza Rose

Odeszłam bo rozumiałam że Camila i Drake chcą pobyć sami. Usiadłam na siedzeniu w naszym przedziale, wyjęłam komórkę i pisała sms do mamy i taty. Bardzo za nimi tęskniłam chociaż nie minęło za dużo czasu ale czułam jakby minęła cała wieczność. Kiedy skończyłam, tylko siedziałam nie miałam pomysłów co mogłabym robić.



Anni Quinn

- Cóż nie jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami ale zwykłymi przyjaciółkami chyba jesteśmy.-Odparłam z zamyśleniem.- Wybacz że się pytam ale dlaczego nikomu nie ufasz? Nawet najlepszym przyjaciołom?- Zapytałam go z zaciekawieniem przesuwając się na miejsce obok Dexter'a.


Wyzwanie - 3 pkt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rezydencja-surykatek.pun.pl www.budownictwo89.pun.pl www.csmaps.pun.pl www.350z.pun.pl www.kibicesokolwola.pun.pl